Последние новости
Главная / Новости / На сесію Житомирської облради винесли 81 питання — Новости Житомира

На сесію Житомирської облради винесли 81 питання — Новости Житомира

На сесію Житомирської облради винесли 81 питання
На сесію Житомирської облради винесли 81 питання Сьогодні, 11:21 Президія обласної ради на своєму засіданні, що відбулося вчора, 7 серпня, затвердила перелік питань порядку денного найближчої сесії.
Голови постійних комісій обласної ради та голови фракцій розглянули основний перелік питань та перелік питань, які можуть бути внесені додатково, під час роботи сесії. Також узгодили окремі питання та проекти рішень, які мали різні рекомендації постійних комісій.
У прес-службі обласної ради повідомляють, що на черговій сесії, яка відбудеться 10 вересня, депутатський корпус розгляне 81 питання. Сесія розпочне роботу о 10 годині.

Интересное

У 19 районах Житомирської області шукають нових начальників управлінь та відділів Держгеокадастру — Новости Житомира

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оголосила про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад начальників головних управлінь Держгеокадастру в областях та начальників територіальних органів  в областях нижчого рівня. Всього відкрито 310 вакансій, з них – 19 у Житомирській області. Про це йдеться в повідомленні на сайті Кабінету Міністрів України. «Кадрові конкурси розпочнуться