Последние новости
Главная / Новости / На сесію Житомирської облради винесли 81 питання — Новости Житомира

На сесію Житомирської облради винесли 81 питання — Новости Житомира

На сесію Житомирської облради винесли 81 питання
На сесію Житомирської облради винесли 81 питання Сьогодні, 11:21 Президія обласної ради на своєму засіданні, що відбулося вчора, 7 серпня, затвердила перелік питань порядку денного найближчої сесії.
Голови постійних комісій обласної ради та голови фракцій розглянули основний перелік питань та перелік питань, які можуть бути внесені додатково, під час роботи сесії. Також узгодили окремі питання та проекти рішень, які мали різні рекомендації постійних комісій.
У прес-службі обласної ради повідомляють, що на черговій сесії, яка відбудеться 10 вересня, депутатський корпус розгляне 81 питання. Сесія розпочне роботу о 10 годині.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"