Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині російський підприємець шантажував патріотів та військовозобов’язаних — Новости Житомира

На Житомирщині російський підприємець шантажував патріотів та військовозобов’язаних — Новости Житомира

На Житомирщині російський підприємець шантажував патріотів та військовозобов’язаних
На Житомирщині російський підприємець шантажував патріотів та військовозобов’язаних Сьогодні, 10:27 На Житомирщині співробітники Служби безпеки України викрили та припинили діяльність громадянина Російської Федерації. Генеральний директор підприємства з іноземними інвестиціями, яке працювало у сфері інноваційних технологій, своєю діяльністю шкодив економічним інтересам України.
З початку року росіянин власноруч дестабілізував діяльність підприємства – розпочав згортати виробництво, скорочувати робочі місця, звільняв з роботи патріотично налаштованих працівників, шантажував негайним звільненням військовозобов’язаних робітників у випадку їхнього призову до лав Збройних Сил України.
Служба безпеки України ухвалила рішення про заборону в’їзду громадянину РФ на територію нашої держави терміном на три роки. Спецслужба аргументувала своє рішення тим, що дії іноземця можуть створити загрозу інтересам держави у сфері економічної безпеки шляхом зниження інвестиційної активності і привабливості.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"