Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі курсанти прийняли присягу на вірність українському народові — Новости Житомира

У Житомирі курсанти прийняли присягу на вірність українському народові — Новости Житомира

У Житомирі курсанти прийняли присягу на вірність українському народові
29 серпня у Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова відбувся ритуал складання Військової присяги курсантами набору 2015 року.
Більше 150 курсантів прийняли присягу на вірність українському народові. В урочистостях взяли участь 32 першокурсники, які виконували бойове завдання в зоні антитерористичної операції і яким було вручено нагрудні знаки від Генерального штабу.
Вартові заступили на почесне чергування біля пам’ятника С. П. Корольову та пам’ятного знаку випускникам, які загинули, захищаючи свою Батьківщину.
Начальник військового інституту генерал-майор Юрій Даник наголосив на тому, що складаючи Військову присягу, курсанти беруть на себе і юридичну і моральну відповідальність перед народом нашої держави бути вірними і відданими йому, сумлінно, самовіддано і чесно виконувати військовий обов’язок, неухильно додержуватися Конституції України та законів України, і як майбутні офіцери мобілізовувати своїх підлеглих на захист Батьківщини.
Привітати прийшли: народний депутат України Борислав Розенблат, священики Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору української православної церкви, заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Метелап О. В, керівництво Міністерства оборони України, представники інших міністерств і відомств та громадськості, учасники АТО.
Курсанти впевнені в тому, що в цьому навчальному закладі вони стануть хорошими офіцерами, патріотами, сміливими та мужніми – запевнила присутніх майбутня розвідниця Юлія Шацьких, зазначивши, що стати офіцером – це мрія майже всіх курсантів з дитинства.

Интересное

24 бойца, принимавших участие в АТО, продолжат учебу в Житомирском военному институте — Новости Житомира

Житомирский военный институт им. С.Королева один из немногих, который среди других военных учебных заведений Украины выполнил государственный заказ на военные специальности. "Мы – один из немногих военных вузов в Украине, которому удалось полностью выполнить государственный заказ. Сейчас лица, вступившие к нам уже проходят активную подготовку на базе сто девяностого учебного центра. В программе подготовки: тактические