Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі курсанти прийняли присягу на вірність українському народові — Новости Житомира

У Житомирі курсанти прийняли присягу на вірність українському народові — Новости Житомира

У Житомирі курсанти прийняли присягу на вірність українському народові
29 серпня у Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова відбувся ритуал складання Військової присяги курсантами набору 2015 року.
Більше 150 курсантів прийняли присягу на вірність українському народові. В урочистостях взяли участь 32 першокурсники, які виконували бойове завдання в зоні антитерористичної операції і яким було вручено нагрудні знаки від Генерального штабу.
Вартові заступили на почесне чергування біля пам’ятника С. П. Корольову та пам’ятного знаку випускникам, які загинули, захищаючи свою Батьківщину.
Начальник військового інституту генерал-майор Юрій Даник наголосив на тому, що складаючи Військову присягу, курсанти беруть на себе і юридичну і моральну відповідальність перед народом нашої держави бути вірними і відданими йому, сумлінно, самовіддано і чесно виконувати військовий обов’язок, неухильно додержуватися Конституції України та законів України, і як майбутні офіцери мобілізовувати своїх підлеглих на захист Батьківщини.
Привітати прийшли: народний депутат України Борислав Розенблат, священики Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору української православної церкви, заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Метелап О. В, керівництво Міністерства оборони України, представники інших міністерств і відомств та громадськості, учасники АТО.
Курсанти впевнені в тому, що в цьому навчальному закладі вони стануть хорошими офіцерами, патріотами, сміливими та мужніми – запевнила присутніх майбутня розвідниця Юлія Шацьких, зазначивши, що стати офіцером – це мрія майже всіх курсантів з дитинства.

Интересное

Інтернат у Житомирській області планує витратити 73 тис. грн на закупівлю 8 тонн хліба — Новости Житомира

Комунальна установа «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат»  Житомирської обласної ради подала запит цінових пропозицій стосовно закупівлі двох сортів хліба. Оголошення про заплановану закупівлю розміщене 27 серпня на сайті Державних закупівель. Дирекція інтернату хоче придбати 4068 кг хліба «Українського» та 3960 кг хліба «Традиційного» за ціною 8,21 грн. та 10,00 грн. за кілограм відповідно. Очікувана вартість закупівлі – 73000 (сімдесят