Последние новости
Главная / Новости / Синоптики розказали, якою буде осінь і зима в Україні — Новости Житомира

Синоптики розказали, якою буде осінь і зима в Україні — Новости Житомира

Синоптики розказали, якою буде осінь і зима в Україні
Синоптики розказали, якою буде осінь і зима в Україні Сьогодні, 09:39 Осінь і зима в Україні будуть не холодними і з помірною кількістю опадів, прогнозує завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова.
“Ні зима, ні осінь холодними не будуть”, – сказала вона. Мартазінова розповіла, що через кілька днів у вересні буде потепління, яке триватиме близько тижня. Температура повітря становитиме 20 градусів тепла і вище, після чого вона знову буде знижуватися. У жовтні на більшій частині території України очікується неодноразове похолодання – в кінці першої декади місяця, а також в кінці другої декади місяця.
“Але це буде в межах норми і, можливо, трохи нижче норми. Температури вдень у жовтні можуть бути від 11 до 13 градусів. В цілому в жовтні буде на 1,5-2 градуси температура вище норми”, – розповіла метеоролог.
За її словами, наприкінці жовтня розпочнеться значне потепління, після чого в кінці першої декади листопада очікується похолодання. Потім, наприкінці листопаді – на початку грудня, знову потеплішає. Мартазінова розповіла, що в першій декаді грудня температура сягатиме вдень 5-7 градусів тепла, а на півдні України навіть вище.
Після першої декади грудня почнеться похолодання і в кінці грудня – початку січня також буде холодно. Новий рік буде морозним, температура складе близько 10-15 градусів морозу, а можливо і нижче. На початку і в кінці лютого будуть також періоди похолодання, але воно не буде значним.
Мартазінова також повідомила, що в жовтні в Україні очікуються невеликі опади на більшій частині території країни, і вологість буде нижче норми.
У другій половині листопада можуть бути значні опади у вигляді мокрого снігу і дощу. Крім того, багато опадів очікується на початку листопада. У грудні, січні і лютому весь час очікуються незначні опади, а в окремі дні може випадати більше 10-15 мм опадів.
Метеоролог також спрогнозувала, що зима буде зі снігом, але значні снігопади будуть тільки в окремі дні.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"