Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі знову очікуються спортивні вихідні — Новости Житомира

У Житомирі знову очікуються спортивні вихідні — Новости Житомира

У Житомирі знову очікуються спортивні вихідні
Одразу чотири яскраві спортивні дійства відбудуться найближчими вихідними у Житомирі: мотозліт “Steel DRAGON”, Міські змагання з маунтенбайку, Чемпіонат з мотокросу пам’яті С.П.Корольова, Дивогонка Осінь-2015.
А ось дати і локації цих подій:
26 вересня – Міські змагання з маунтенбайку, присвячені Міжнародному дню туризму. Місце проведення: лісопаркова зона правого берега річки Тетерів (праворуч від підвісного мосту парку культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна).
Змагання проводяться у вікових категоріях: до 15 років; 15-16 років; 17- 18 років, 18 – 23, 23 і старші. Початок о 12:00.
26 вересня – мотозліт “Steel DRAGON”. До нас завітають байкери з різних країн та міст! Близько 100 красенів в косухах і з бородами будуть кататися на каруселях в парку Гагаріна, ходити в кіно та музеї.
11:30 – старт колони напроти гот.”Ялинка”, 12:30-14:00 – парк культури Гагаріна, 14:30 – кінотеатр “Україна” (до речі, вони завітають на мотокрос 27-го)
27 вересня – Чемпіонат з мотокросу пам”яті С.П.Корольова
З 11:00 год. вул.Червоноармійська – більше 100 спортсменів, які виборюватимуть право чемпіона!
27 вересня – “Дивогонка Осінь-2015”
З 10:00 в Гідропарку (поруч з оглядовим колесом). Житомирський Велоклуб “ВелоЖитомир” організовує веселе й захоплююче свято для дітей «Дивогонка» – це азартні змагання на швидкість серед дітей 2-13 років.

Интересное

Десять человек в масках и разгромили палатку «Оппозиционного блока» в Житомире — Новости Житомира

Сегодня 25 августа в Житомире, возле Центрального универмага на ул.Киевская, местные активисты разгромили палатку «Оппозиционного блока». «Подбежали человек десять в масках и разгромили палатку», – рассказали очевидцы, передает Житомир инфо. На место происшествия уже вызвали милицию. Ранее в соцсетях появилась копия сообщения представителя региональной организации партии «Оппозиционный блок» Наталии Леонченко о проведении в Житомире «мирного