Последние новости
Главная / Новости / Руслан Годований вимагає покарати чиновників винних у неналежних умовах відпочинку дітей в таборі «Корчагінець» — Новости Житомира

Руслан Годований вимагає покарати чиновників винних у неналежних умовах відпочинку дітей в таборі «Корчагінець» — Новости Житомира

Руслан Годований вимагає покарати чиновників винних у неналежних умовах відпочинку дітей в таборі «Корчагінець»  
Притягнути до відповідальності чиновників, винних у тому, що дитячий табір «Корчагінець» Чуднівського району не готовий до прийому на відпочинок дітей, вимагає депутат та заступник голови обласної ради Руслан Годований.
Він додає, що усі табори, якими опікується обласна рада, в гарному стані і зустрічають юних мешканців області вже кілька місяців.
Табір «Корчагінець» знаходиться у підпорядкуванні Чуднівської районної ради, куди і звернувся Годований для отримання пояснень.
«Туалети та душові кабінки, якими мають користуватись діти, знаходяться у жахливому стані. Так, директор намагається щось змінити у таборі, але у мене питання – чому цього не було зроблено до початку зміни? Більше того – чому цей табір прийняли і дозволили відкрити зміну працівники профільного департаменту? Це їхній прямий обов’язок – слідкувати за тим, у яких умовах будуть відпочивати діти», – каже Руслан Годований.
Депутат в свою чергу також вдячний голові ОДА Сергію Машковському, який пообіцяв розібратись у ситуації та притягнути винних до відповідальності.
«Чиновники профільного департаменту, які приймали цей табір і дали добро на те, аби там відпочивали діти, повинні розуміти, що понесуть персональну відповідальність за те, що не виконують свою роботу», – додає Руслан Годований.
Прес-служба депутата обласної ради Руслана Годованого

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"