Последние новости
Главная / Новости / Руслан Годований вимагає покарати чиновників винних у неналежних умовах відпочинку дітей в таборі «Корчагінець» — Новости Житомира

Руслан Годований вимагає покарати чиновників винних у неналежних умовах відпочинку дітей в таборі «Корчагінець» — Новости Житомира

Руслан Годований вимагає покарати чиновників винних у неналежних умовах відпочинку дітей в таборі «Корчагінець»  
Притягнути до відповідальності чиновників, винних у тому, що дитячий табір «Корчагінець» Чуднівського району не готовий до прийому на відпочинок дітей, вимагає депутат та заступник голови обласної ради Руслан Годований.
Він додає, що усі табори, якими опікується обласна рада, в гарному стані і зустрічають юних мешканців області вже кілька місяців.
Табір «Корчагінець» знаходиться у підпорядкуванні Чуднівської районної ради, куди і звернувся Годований для отримання пояснень.
«Туалети та душові кабінки, якими мають користуватись діти, знаходяться у жахливому стані. Так, директор намагається щось змінити у таборі, але у мене питання – чому цього не було зроблено до початку зміни? Більше того – чому цей табір прийняли і дозволили відкрити зміну працівники профільного департаменту? Це їхній прямий обов’язок – слідкувати за тим, у яких умовах будуть відпочивати діти», – каже Руслан Годований.
Депутат в свою чергу також вдячний голові ОДА Сергію Машковському, який пообіцяв розібратись у ситуації та притягнути винних до відповідальності.
«Чиновники профільного департаменту, які приймали цей табір і дали добро на те, аби там відпочивали діти, повинні розуміти, що понесуть персональну відповідальність за те, що не виконують свою роботу», – додає Руслан Годований.
Прес-служба депутата обласної ради Руслана Годованого

Интересное

На День Житомира погода буде по-осінньому теплою і без опадів, — Укргідрометцентр — Новости Житомира

Наприкінці робочого тижня в Україні буде прохолодно вночі і переважно сухо. Про це повідомили у прес-службі Укргідрометцентру. Зокрема, у п’ятницю, 11 вересня, лише в Карпатах та Закарпатті пройдуть дощі, подекуди – із грозами. У західних, північних та центральних областях вночі та вранці можливий туман, вітер північно-східний та східний, 5-10 м/с. Температура вночі становитиме 4-9°, а