Последние новости
Главная / Новости / Руслан Годований вимагає покарати чиновників винних у неналежних умовах відпочинку дітей в таборі «Корчагінець» — Новости Житомира

Руслан Годований вимагає покарати чиновників винних у неналежних умовах відпочинку дітей в таборі «Корчагінець» — Новости Житомира

Руслан Годований вимагає покарати чиновників винних у неналежних умовах відпочинку дітей в таборі «Корчагінець»  
Притягнути до відповідальності чиновників, винних у тому, що дитячий табір «Корчагінець» Чуднівського району не готовий до прийому на відпочинок дітей, вимагає депутат та заступник голови обласної ради Руслан Годований.
Він додає, що усі табори, якими опікується обласна рада, в гарному стані і зустрічають юних мешканців області вже кілька місяців.
Табір «Корчагінець» знаходиться у підпорядкуванні Чуднівської районної ради, куди і звернувся Годований для отримання пояснень.
«Туалети та душові кабінки, якими мають користуватись діти, знаходяться у жахливому стані. Так, директор намагається щось змінити у таборі, але у мене питання – чому цього не було зроблено до початку зміни? Більше того – чому цей табір прийняли і дозволили відкрити зміну працівники профільного департаменту? Це їхній прямий обов’язок – слідкувати за тим, у яких умовах будуть відпочивати діти», – каже Руслан Годований.
Депутат в свою чергу також вдячний голові ОДА Сергію Машковському, який пообіцяв розібратись у ситуації та притягнути винних до відповідальності.
«Чиновники профільного департаменту, які приймали цей табір і дали добро на те, аби там відпочивали діти, повинні розуміти, що понесуть персональну відповідальність за те, що не виконують свою роботу», – додає Руслан Годований.
Прес-служба депутата обласної ради Руслана Годованого

Интересное

Всі прибутки від діяльності центру крові мають наповнювати обласний бюджет, а не приватні кишені, — Сергій Бондарчук — Новости Житомира

“Всі прибутки від діяльності центру крові мають наповнювати обласний бюджет, а не приватні кишені”, – Сергій Бондарчук Сьогодні, 17:36 Реорганізація обласного центру крові – одна із гарячих тем, яка останнім часом активно обговорюється не лише у владних колах, а й серед громадськості. На сесії обласної ради, що відбулася 10 вересня, це питання не розглядалося. Однак,