Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщину надійшли перші субвенції за вересень — Новости Житомира

На Житомирщину надійшли перші субвенції за вересень — Новости Житомира

На Житомирщину надійшли перші субвенції за вересень
На Житомирщину надійшли перші субвенції за вересень Сьогодні, 09:27 Місцеві бюджети Житомирської області 1 вересня отримали перший транш субвенцій з державного бюджету.
Так, 1 383,5 тис. грн. було спрямовано на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
В область також надійшло 6533,6 тис. грн. на на підготовку робітничих кадрів, освітня субвенція – 56386,4 тис. грн., медична субвенція – 55347,4 тис. грн.
Окрім цього на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії спрямовано – 55,6 тис.грн., на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги – 380,3 тис. грн., на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в анти терористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, що додаються – 5 134,2 тис.грн.

Интересное

У Житомирі близько сотні людей в День прапора вшанували пам’ять загиблих за незалежність — Новости Житомира

Близько сотні житомирян в День Державного Прапора зібрались на Смолянському військовому кладовищі, щоб хвилиною мовчання та молитвою вшанувати пам’ять загиблих за Незалежність. На військове кладовище також прийшли народний депутат України Борислав Розенблат, голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, виконуюча обов’язки Житомирського міського голови Любов Цимбалюк. Після хвилини мовчання в пам’ять про загиблих героїв та короткої молитви