Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщину надійшли перші субвенції за вересень — Новости Житомира

На Житомирщину надійшли перші субвенції за вересень — Новости Житомира

На Житомирщину надійшли перші субвенції за вересень
На Житомирщину надійшли перші субвенції за вересень Сьогодні, 09:27 Місцеві бюджети Житомирської області 1 вересня отримали перший транш субвенцій з державного бюджету.
Так, 1 383,5 тис. грн. було спрямовано на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
В область також надійшло 6533,6 тис. грн. на на підготовку робітничих кадрів, освітня субвенція – 56386,4 тис. грн., медична субвенція – 55347,4 тис. грн.
Окрім цього на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії спрямовано – 55,6 тис.грн., на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги – 380,3 тис. грн., на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в анти терористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, що додаються – 5 134,2 тис.грн.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"