Последние новости
Главная / Новости / Команда Житомирводоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат — Новости Житомира

Команда Житомирводоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат — Новости Житомира

Команда Житомирводоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат
Працівники Житомирського водоканалу привезли з міжнародної виставки у Кіровограді перемогу у конкурсі і приз – зварювальний апарат.
Про це повідомляє прес-служба КП «Житомирський водоканал».
«Минулого тижня Кіровоград зібрав представників житлово-комунального комплексу України для участі в Міжнародній спеціалізованій виставці «Вода. Тепло. Будинок» для обговорення проблем галузі, обміну досвідом та пошуку шляхів роботи в умовах значного росту тарифів на житлово-комунальні послуги», – йдеться у повідомленні.
Організаторами виставки виступили об’єднання галузевих асоціацій ЖКГ України – Асоціація «Укрводоканалекологія», Асоціація «Укртеплокомуненерго» та Асоціація управителів житла разом з Кіровоградською торгово-промисловою палатою.
У рамках заходу пройшли науково-практична конференція, засідання круглих столів, робочих груп Асоціації «Укрводоканалекологія», консультацїї з потенційними інвесторами, закордонними експертами, зокрема з міжнародних фінансових установ.
За підсумками щорічного конкурсу на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України, проведеного під час виставки, в номінації «Кращий зварник пластмасових трубопроводів» команда КП «Житомирводоканал» посіла почесне перше місце, – інформує прес-служба.
Переможцям вручили цінний подарунок — сучасний зварювальний апарат для полімерних труб.
Фото прес-служби КП «Водоканал»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"