Последние новости
Главная / Новости / Команда Житомирводоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат — Новости Житомира

Команда Житомирводоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат — Новости Житомира

Команда Житомирводоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат
Працівники Житомирського водоканалу привезли з міжнародної виставки у Кіровограді перемогу у конкурсі і приз – зварювальний апарат.
Про це повідомляє прес-служба КП «Житомирський водоканал».
«Минулого тижня Кіровоград зібрав представників житлово-комунального комплексу України для участі в Міжнародній спеціалізованій виставці «Вода. Тепло. Будинок» для обговорення проблем галузі, обміну досвідом та пошуку шляхів роботи в умовах значного росту тарифів на житлово-комунальні послуги», – йдеться у повідомленні.
Організаторами виставки виступили об’єднання галузевих асоціацій ЖКГ України – Асоціація «Укрводоканалекологія», Асоціація «Укртеплокомуненерго» та Асоціація управителів житла разом з Кіровоградською торгово-промисловою палатою.
У рамках заходу пройшли науково-практична конференція, засідання круглих столів, робочих груп Асоціації «Укрводоканалекологія», консультацїї з потенційними інвесторами, закордонними експертами, зокрема з міжнародних фінансових установ.
За підсумками щорічного конкурсу на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України, проведеного під час виставки, в номінації «Кращий зварник пластмасових трубопроводів» команда КП «Житомирводоканал» посіла почесне перше місце, – інформує прес-служба.
Переможцям вручили цінний подарунок — сучасний зварювальний апарат для полімерних труб.
Фото прес-служби КП «Водоканал»

Интересное

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде — Новости Житомира

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде Сьогодні, 16:59 Подростка доставили в больницу с 95% ожогов кожи. Недавно “Комсомольская Правда в Украине” писала об опасностях селфи среди подростков. Ради “классных” снимков детвора готова залазить на вагоны поездов, мосты, крыши. Одним везет – их снимки попадают в Сеть, набирая сотни лайков. Другие на