Последние новости
Главная / Новости / Американці передали українським військовим польовий госпіталь за 7, 6 млн дол. ФОТО — Новости Житомира

Американці передали українським військовим польовий госпіталь за 7, 6 млн дол. ФОТО — Новости Житомира

Американці передали українським військовим польовий госпіталь за 7, 6 млн дол. ФОТО
На території військової частини 95 бригади у Житомирі 18 серпня презентували військово-польовий госпіталь який Сполучені Штати Америки офіційно передали уряду України. Вартість цього госпіталю становить близько 7,6 мільйонів доларів, але американці переконані, що наразі, через ситуацію на Сході України, саме така допомога буде найбільш доречною.
У цьому переконаний і полковник Андрій Верба – директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, який під час вітального слова наголосив на тому, що США завжди підтримували прагнення українців бути незалежними, а нині за це право уже більше року точаться бої у східних регіонах. Українські військовослужбовці і бійці добровольчих батальйонів протистоять натиску сепаратистів і російських найманців. Завдання медиків безпосередньо у зоні АТО – рятувати життя і саме такий госпіталь допомагатиме в цьому.
Верба наголосив, що госпіталь – це практична допомога військовослужбовцям і медикам. Крім госпіталя, у якості гуманітарної допомоги, також надійшли ліки.

Интересное

На Житомирщині 25-річний педофіл намагався зґвалтувати 11річну дівчинку — Новости Житомира

26 вересня оперативники карного розшуку затримали 25-річного жителя м. Коростишева за підозрою у спробі насильницького задоволення статевої пристрасті з 11-річною дитиною, повідомляють в УМВС. 18 вересня до райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що у місцевому парку невідомий близько 15.30 силоміць намагався задовольнити статеву пристрасть з малолітньою. У ситуацію вчасно втрутились випадкові перехожі, які, на