Последние новости
Главная / Новости / В Олевському районі місцевий ділок накупив по селах 15 кг бурштину — Новости Житомира

В Олевському районі місцевий ділок накупив по селах 15 кг бурштину — Новости Житомира

В Олевському районі місцевий ділок накупив по селах 15 кг бурштину
В Олевському районі місцевий ділок накупив по селах 15 кг бурштину Сьогодні, 10:49 В Олевському районі співробітники Служби безпеки України та міліції вилучили в оптового скупника бурштину понад 15 кілограмів «сонячного каменю». Про це йдеться у повідомленні прес-групи УСБУ області.
Як з’ясувалося, житель м. Олевська об’їжджав автомобілем навколишні села та скуповував бурштин-сирець. А потім він мав намір перепродавати напівдорогоцінне каміння.
З його автівки правоохоронці вилучили бурштин-сирець та 37,6 тисяч гривень готівки.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Интересное

Повідомлення СЕС: у яких районах Житомира вміст шкідливих речовин в повітрі перевищує норму — Новости Житомира

У зв’язку з виникненням на території Житомирської області пожеж фахівцями Держсанепідслужби здійснюється щоденний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря населених пунктів. Про це Житомир.info повідомили в управлінні Держсанепідслужби Житомирської області. «Фахівцями Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» 2 вересня здійснено дослідження повітря м. Житомира в районі Гідропарку; пл. Визволення, 1; вул. Жуйка, 18; вул.