Последние новости
Главная / Новости / В Олевському районі місцевий ділок накупив по селах 15 кг бурштину — Новости Житомира

В Олевському районі місцевий ділок накупив по селах 15 кг бурштину — Новости Житомира

В Олевському районі місцевий ділок накупив по селах 15 кг бурштину
В Олевському районі місцевий ділок накупив по селах 15 кг бурштину Сьогодні, 10:49 В Олевському районі співробітники Служби безпеки України та міліції вилучили в оптового скупника бурштину понад 15 кілограмів «сонячного каменю». Про це йдеться у повідомленні прес-групи УСБУ області.
Як з’ясувалося, житель м. Олевська об’їжджав автомобілем навколишні села та скуповував бурштин-сирець. А потім він мав намір перепродавати напівдорогоцінне каміння.
З його автівки правоохоронці вилучили бурштин-сирець та 37,6 тисяч гривень готівки.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Интересное

Всі прибутки від діяльності центру крові мають наповнювати обласний бюджет, а не приватні кишені, — Сергій Бондарчук — Новости Житомира

“Всі прибутки від діяльності центру крові мають наповнювати обласний бюджет, а не приватні кишені”, – Сергій Бондарчук Сьогодні, 17:36 Реорганізація обласного центру крові – одна із гарячих тем, яка останнім часом активно обговорюється не лише у владних колах, а й серед громадськості. На сесії обласної ради, що відбулася 10 вересня, це питання не розглядалося. Однак,