Последние новости
Главная / Новости / У Коростенському районі троє чоловіків незаконно вирубували в лісі дуби — Новости Житомира

У Коростенському районі троє чоловіків незаконно вирубували в лісі дуби — Новости Житомира

У Коростенському районі троє чоловіків незаконно вирубували в лісі дуби
У Коростенському районі троє чоловіків незаконно вирубували в лісі дуби Сьогодні, 09:18 У Коростенському районі міліція затримали трьох чоловіків, які незаконно вирубували ліс для власних потреб.
Працівники міліції виявили в лісі автомобіль «Даймлер-бенц» та трактор. Таку техніку привезли із собою троє жителів району віком від 22 до 43 років, які займалися незаконним видобутком деревини. У вантажний відсік автівки чоловіки вже встигли завантажити десяток укомплектованих кругляків свіжозрізаних стовбурів дуба.
За словами лісорубів, вони заготовляли лісопродукцію для власних потреб.
За фактом незаконної порубки лісу (ст.246 Кримінального кодексу України) розпочато кримінальне провадження. За чинним законодавством затриманим загрожує покарання у вигляді штрафних санкцій, піврічного арешту, обмеження або позбавлення волі строком до 3 років та конфіскацією незаконного добутого.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"