Последние новости
Главная / Новости / У Коростенському районі троє чоловіків незаконно вирубували в лісі дуби — Новости Житомира

У Коростенському районі троє чоловіків незаконно вирубували в лісі дуби — Новости Житомира

У Коростенському районі троє чоловіків незаконно вирубували в лісі дуби
У Коростенському районі троє чоловіків незаконно вирубували в лісі дуби Сьогодні, 09:18 У Коростенському районі міліція затримали трьох чоловіків, які незаконно вирубували ліс для власних потреб.
Працівники міліції виявили в лісі автомобіль «Даймлер-бенц» та трактор. Таку техніку привезли із собою троє жителів району віком від 22 до 43 років, які займалися незаконним видобутком деревини. У вантажний відсік автівки чоловіки вже встигли завантажити десяток укомплектованих кругляків свіжозрізаних стовбурів дуба.
За словами лісорубів, вони заготовляли лісопродукцію для власних потреб.
За фактом незаконної порубки лісу (ст.246 Кримінального кодексу України) розпочато кримінальне провадження. За чинним законодавством затриманим загрожує покарання у вигляді штрафних санкцій, піврічного арешту, обмеження або позбавлення волі строком до 3 років та конфіскацією незаконного добутого.

Интересное

На Житомирщині повернуто з незаконної оренди родовище лабрадориту — Новости Житомира

За позовом прокурора Черняхівського району рішенням господарського суду Житомирської області розірвано договір оренди та зобов’язано ТОВ «Альтаїр» повернути земельну ділянку з родовищем лабрадориту до державної власності. Установлено, що між Черняхівською райдержадміністрацією та ТОВ «Альтаїр» у 2009 році укладено договір оренди земельної ділянки для видобування лабрадориту строком на 18 років. Однак, у порушення вимог Закону України