Последние новости
Главная / Новости / З початку року в Житомирській області ціни на продукти зросли на 33%, — статистика — Новости Житомира

З початку року в Житомирській області ціни на продукти зросли на 33%, — статистика — Новости Житомира

З початку року в Житомирській області ціни на продукти зросли на 33%, – статистика
За січень-липень 2015 р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої у Житомирській області зросли на 33,4%.
Про це повідомляє прес-служба Головного управління статистики у Житомирській області.
«Зокрема, чай, соняшникова олія, кава, оливкова олія, сіль, прянощі та кулінарні трави, шоколад, макаронні вироби, кондитерські вироби з цукру та борошна, маргарин, рис, морозиво, хліб, риба та продукти з неї, цукор, борошно і крупи, соуси, приправи подорожчали на 69,9–31,3%. У межах 28,4–11,8% підвищились ціни на мінеральні та джерельні води, фруктові соки, мед, кисломолочну продукцію, яловичину, безалкогольні напої, свинину, масло, м’ясо птиці, сири», – йдеться у повідомленні.
Ціни на овочі зросли загалом на 50,3%, насамперед, за рахунок подорожчання коренеплодів, цибулі та грибів, капусти, картоплі в 2,3–1,8 раза. Овочі, вирощені з насіння, подешевшали на 59,1%, – відзначають статистики.
Фрукти в цілому стали дорожчими на 69,8%, серед яких яблука зросли в ціні в 2,7 раза, кісточкові – в 2 раза, цитрусові, ягоди, банани, сухофрукти – на 53,5–46,5%.
З початку року алкогольні напої, тютюнові вироби підвищились в ціні загалом на 22,6%, у т.ч. тютюнові вироби – на 24,1%, алкогольні напої – на 20,2%.
Як повідомляв , згідно зі статистичними даними, у липні 2015 р. порівняно з червнем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в Житомирській області .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"