Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі наполягають на перереєстрації великих торгових центрів | Новости Житомира

У Житомирі наполягають на перереєстрації великих торгових центрів | Новости Житомира

Громадська компанія «Марш патріотів» публічно звертається до голов Житомирської ОДА Сидора Кізіна та в.о. міського голови – секретаря міської ради Любові Цимбалюк з пропозицією невідкладного вирішення питання перереєстрації великих торгових центрів.
Йдеться насамперед про «Глобал» та Торгово-розважальний центр «Житній».
Не для кого не є таємницею, що ці торговельні центри зареєстровані у місті Києві, відповідно і податки сплачуються до столичного бюджету. Така ситуація викликає напругу в колі приватних підприємців, які здійснюють торгівлю на території цих об’єктів, оскільки їх власник не йде на діалог і постійно підвищує орендну плату.
Також місцева громада позбавлена і надходжень до бюджету, за допомогою яких можливо було б вирішити ряд соціальних питань. Таких як будівництво нових спортивних майданчиків, встановлення урн для сміття, лавок, облаштування скверів тощо. У «Марші патріотів переконані», що особа яка веде свій бізнес на території міста має сплачувати податки саме до місцевого бюджету. Тому закликаємо владу невідкладно розпочати діалог із власниками найбільших торговельних центрів з метою їх подальшої перереєстрації у місті Житомирі. Такий крок здатен стабілізувати ситуацію, що склалася, знайти додаткові надходження до місцевого бюджету та встановити нарешті прозорі правила ведення бізнесу.
Настав час продемонструвати міській громаді реальні кроки своєї діяльності. Також вимагаємо оприлюднення станом на 11. 03. 2014 прізвищ осіб та назв їхніх підприємств, що не зареєстровані в місті Житомирі та області, проте здійснюють тут свою підприємницькудіяльність.

Интересное

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», — народний депутат Юрій Павленко — Новости Житомира

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», – народний депутат Юрій Павленко Сьогодні, 15:39 Питання про реорганізацію обласного центру крові не одноразово порушувалося сьогодні в сесійній залі, хоча й не було внесене до порядку денного. Депутати занепокоєні тим, що стратегічно важливий заклад охорони здоров’я планують передати в руки приватній компанії, від якої залежатиме