Последние новости
Главная / Новости / У Коростенському районі для 60-річного чоловіка гостини закінчилися опіками на пожежі — Новости Житомира

У Коростенському районі для 60-річного чоловіка гостини закінчилися опіками на пожежі — Новости Житомира

У Коростенському районі для 60-річного чоловіка гостини закінчилися опіками на пожежі
У Коростенському районі для 60-річного чоловіка гостини закінчилися опіками на пожежі Сьогодні, 09:39 У с. Діброва Коростенського району 29 серпня горів житловий цегляний будинок. Про пожежу рятувальників повідомила його власниця.
До приїзду пожежників 60-річний чоловік, який гостював у власників житла, допомагав їм виносити домашнє майно із палаючої споруди. Внаслідок чого отримав сильні опіки. Потерпілого госпіталізували до центральної районної лікарні.
Завдяки вправним діям вогнеборців пожежу було локалізовано та повністю ліквідовано. Проте вогонь встиг знищити покрівлю та пошкодити стіни.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"