Последние новости
Главная / Новости / Житомирська статистика: найбільше споживаємо молока і яєць — Новости Житомира

Житомирська статистика: найбільше споживаємо молока і яєць — Новости Житомира

Житомирська статистика: найбільше споживаємо молока і яєць
Житомирська статистика: найбільше споживаємо молока і яєць Сьогодні, 10:32 Офіційна статистика свідчить про те, що молоко та яйця минулоріч були найулюбленішими продуктами харчування жителів Житомирщини.
Так, в середньому протягом місяця середньостатистичний житель нашої області споживав 21,4 кг молока і молочних продуктів, 20 яєць, 9,6 кг хліба.
Якщо вірити статистиці, то нерідко на наших столах з’являлися овочі (7,8 кг в місяць на одну особу) та картопля (7,2 кг).
Натомість житомиряни їли менше цукру (3,1 кг) та фруктів (2,9 кг). А зовсім обмежили жителі області споживання олії (1,9 кг) та риби (1,7 кг).

Интересное

Погода в Житомире и Житомирской области пятницу, 4 сентября. — Новости Житомира

Погода в Житомире и Житомирской области пятницу, 4 сентября. Сьогодні, 15:34 В пятницу в Житомирской области ожидается облачная погода с прояснениями. В Житомире, Коростене, Бердичеве, Новограде-Волынском, Радомышле возможен дождь с грозой. Температура воздуха ночью около +14…+16, днем столбики термометров поднимутся до +29…+31 градуса. Ветер южный, западный, юго-западный и северо-западный, 1-5 м/с. До конца недели прогнозируется