Последние новости
Главная / Новости / Житомирська колонія продовжує допомогати десантникам | Новости Житомира

Житомирська колонія продовжує допомогати десантникам | Новости Житомира

12 листопада 2015 року перший заступник начальника Житомирської виправної колонії (№4) Павло Мовчан відвідав польовий табір 79 окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, якій установою було передано 380 квадратних метрів щитів для облаштування підлоги наметів.
Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.
Також за останні кілька тижнів установою була надана допомога у частковому ремонті 5 автомобільних причепів та двох бортових автомобілів. Командир взводу забезпечення висловив від імені командування вдячність Житомирській ВК-4 за надану допомогу, а також за подарунок – бензопилку, яка стане у пригоді бійцям під час заготівлі дров для опалення наметів.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"