Последние новости
Главная / Новости / Житомирська колонія продовжує допомогати десантникам | Новости Житомира

Житомирська колонія продовжує допомогати десантникам | Новости Житомира

12 листопада 2015 року перший заступник начальника Житомирської виправної колонії (№4) Павло Мовчан відвідав польовий табір 79 окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, якій установою було передано 380 квадратних метрів щитів для облаштування підлоги наметів.
Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.
Також за останні кілька тижнів установою була надана допомога у частковому ремонті 5 автомобільних причепів та двох бортових автомобілів. Командир взводу забезпечення висловив від імені командування вдячність Житомирській ВК-4 за надану допомогу, а також за подарунок – бензопилку, яка стане у пригоді бійцям під час заготівлі дров для опалення наметів.

Интересное

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде — Новости Житомира

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде Сьогодні, 16:59 Подростка доставили в больницу с 95% ожогов кожи. Недавно “Комсомольская Правда в Украине” писала об опасностях селфи среди подростков. Ради “классных” снимков детвора готова залазить на вагоны поездов, мосты, крыши. Одним везет – их снимки попадают в Сеть, набирая сотни лайков. Другие на