Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області продуктів вистачить на всіх — Новости Житомира

У Житомирській області продуктів вистачить на всіх — Новости Житомира

У Житомирській області продуктів вистачить на всіх
У Житомирській області продуктів вистачить на всіх Сьогодні, 14:42 Протягом січня-липня цього року на Житомирщині зберігаються стабільні тенденції у виробництві основних продуктів харчування.
Так, за підсумками 7 місяців підприємствами харчової і переробної промисловості області вироблено продукції майже на рівні минулого року (індекс 99,6%) та реалізовано її на суму 4,2 млрд. грн.
В управлінні агропромислового розвитку ОДА запевняють, що обсяги виробництва продовольства у повному обсязі задовольняють потреби населення області.
Окрім цього, житомирські харчові підприємства активно освоюються ринки Європи, Китаю країн Середньої Азії, Єгипту та інших африканських країн.

Интересное

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде — Новости Житомира

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде Сьогодні, 16:59 Подростка доставили в больницу с 95% ожогов кожи. Недавно “Комсомольская Правда в Украине” писала об опасностях селфи среди подростков. Ради “классных” снимков детвора готова залазить на вагоны поездов, мосты, крыши. Одним везет – их снимки попадают в Сеть, набирая сотни лайков. Другие на