Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області продуктів вистачить на всіх — Новости Житомира

У Житомирській області продуктів вистачить на всіх — Новости Житомира

У Житомирській області продуктів вистачить на всіх
У Житомирській області продуктів вистачить на всіх Сьогодні, 14:42 Протягом січня-липня цього року на Житомирщині зберігаються стабільні тенденції у виробництві основних продуктів харчування.
Так, за підсумками 7 місяців підприємствами харчової і переробної промисловості області вироблено продукції майже на рівні минулого року (індекс 99,6%) та реалізовано її на суму 4,2 млрд. грн.
В управлінні агропромислового розвитку ОДА запевняють, що обсяги виробництва продовольства у повному обсязі задовольняють потреби населення області.
Окрім цього, житомирські харчові підприємства активно освоюються ринки Європи, Китаю країн Середньої Азії, Єгипту та інших африканських країн.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"