Последние новости
Главная / Новости / Музиканти НАОНІ у програмі «Приїхали». Прямий ефір на Житомир.info — Новости Житомира

Музиканти НАОНІ у програмі «Приїхали». Прямий ефір на Житомир.info — Новости Житомира

Музиканти НАОНІ у програмі «Приїхали». Прямий ефір на Житомир.info
Музиканти Національного академічного оркестру народних інструментів – гості програми «Приїхали», яка виходить на сайті .
О 15.30, за декілька годин до виступу в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера художній керівник Національного академічного оркестру народних інструментів, народний артист України Віктор Гуцал та соліст оркестру, заслужений артист України Андрій Войчук дають ексклюзивне інтерв’ю.
Вони розкажуть, як з’явилась ідея поєднати непоєднувані, на перший погляд, речі – народні інструменти і репертуар рок-гуртів; як глядач реагує на такий репертуар та чим сьогодні дивуватиме житомирян НАОНІ.
Нагадаємо, рок-концерт «Гуц-and-Roll» . Квитки можна придбати в касі філармонії.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"