Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни здобули срібло на Кубку України з хокею на траві — Новости Житомира

Житомиряни здобули срібло на Кубку України з хокею на траві — Новости Житомира

Житомиряни здобули “срібло” на Кубку України з хокею на траві
Житомиряни здобули “срібло” на Кубку України з хокею на траві Сьогодні, 17:05 Нещодавно у Вінниця проходив Кубок України з хокею на траві серед чоловічих команд майстрів Вищої ліги, де зустрілися команди збірна команда ЖДУ (Житомирський державний університет імені Івана Франка) та БКПЕП — Старт Житомирська область зустрілась з командою «Олімпія» міста Вінниці та здобула впевнену перемогу з рахунком 6:1.
Також наша збірна перемогла з рахунком 6:3 у ХК «Політехнік» м. Коростень. Та поступившись лише команді «Колос -Секвоя» м. Вінниця наша збірна команда хокеїстів стала срібними призерами Кубку України.
Про це повідомлють на сайті ЖДУ ім.І.Франка.
Кращим гравцем команди названо студент скороченого терміну навчання факультету фізичного виховання і спорту Музичук Ілля. Команду представляв доцент кафедри олімпійського та професійного спорту ЖДУ ім. І Франка Віктор Шаверський.

Интересное

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде — Новости Житомира

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде Сьогодні, 16:59 Подростка доставили в больницу с 95% ожогов кожи. Недавно “Комсомольская Правда в Украине” писала об опасностях селфи среди подростков. Ради “классных” снимков детвора готова залазить на вагоны поездов, мосты, крыши. Одним везет – их снимки попадают в Сеть, набирая сотни лайков. Другие на