Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни здобули срібло на Кубку України з хокею на траві — Новости Житомира

Житомиряни здобули срібло на Кубку України з хокею на траві — Новости Житомира

Житомиряни здобули “срібло” на Кубку України з хокею на траві
Житомиряни здобули “срібло” на Кубку України з хокею на траві Сьогодні, 17:05 Нещодавно у Вінниця проходив Кубок України з хокею на траві серед чоловічих команд майстрів Вищої ліги, де зустрілися команди збірна команда ЖДУ (Житомирський державний університет імені Івана Франка) та БКПЕП — Старт Житомирська область зустрілась з командою «Олімпія» міста Вінниці та здобула впевнену перемогу з рахунком 6:1.
Також наша збірна перемогла з рахунком 6:3 у ХК «Політехнік» м. Коростень. Та поступившись лише команді «Колос -Секвоя» м. Вінниця наша збірна команда хокеїстів стала срібними призерами Кубку України.
Про це повідомлють на сайті ЖДУ ім.І.Франка.
Кращим гравцем команди названо студент скороченого терміну навчання факультету фізичного виховання і спорту Музичук Ілля. Команду представляв доцент кафедри олімпійського та професійного спорту ЖДУ ім. І Франка Віктор Шаверський.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"