Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі перекриють частину вул. Небесної Сотні – працюватиме продовольчий ярмарок — Новости Житомира

У Житомирі перекриють частину вул. Небесної Сотні – працюватиме продовольчий ярмарок — Новости Житомира

У Житомирі перекриють частину вул. Небесної Сотні – працюватиме продовольчий ярмарок
У Житомирі 22 серпня з 7.00 год. до 13.00 год. буде проводитися передсвятковий продовольчий ярмарок по вул. Небесної Сотні з перекриттям дорожнього руху.
Про це повідомляє відділ торгівлі, громадського харчування та сфери послуг департаменту власності та ринкового регулювання Житомирської міськради.
«З метою забезпечення мешканців міста сільськогосподарською та іншою харчовою продукцією за цінами товаровиробників, а також з нагоди Дня Незалежності України, за сприяння виконавчого комітету Житомирської міської ради, спільно з управлінням агропромислового розвитку Житомирської обласної державної адміністрації у суботу 22 серпня 2015 р. з 07.00 год. до 13.00 год. буде проводитися передсвятковий продовольчий ярмарок по вул. Небесної Сотні (від вул. Київської до вул. Лятошинського) з перекриттям дорожнього руху», – йдеться у повідомленні.
На ярмарку в широкому асортименті буде запропоновано молочну та м’ясну продукцію, хлібобулочні вироби, борошно, яйця курячі та перепелині, овочі та фрукти, бджолопродукцію, інші товари харчової та переробної промисловості.

Интересное

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде — Новости Житомира

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде Сьогодні, 16:59 Подростка доставили в больницу с 95% ожогов кожи. Недавно “Комсомольская Правда в Украине” писала об опасностях селфи среди подростков. Ради “классных” снимков детвора готова залазить на вагоны поездов, мосты, крыши. Одним везет – их снимки попадают в Сеть, набирая сотни лайков. Другие на