Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області за 7 місяців майже вдвічі подорожчала продукція рослинництва — Новости Житомира

У Житомирській області за 7 місяців майже вдвічі подорожчала продукція рослинництва — Новости Житомира

У Житомирській області за 7 місяців майже вдвічі подорожчала продукція рослинництва
У Житомирській області за 7 місяців майже вдвічі подорожчала продукція рослинництва Сьогодні, 10:54 За підсумками січня-липня 2015 року загальний обсяг реалізованої аграрними підприємствами власно виробленої продукції, порівняно з аналогічним періодом минулого року, збільшився в 1,9 рази. В області вдвічі більше виготовили продукції рослинництва, а також на 43,7% зросли обсяги тваринництва.
Згідно з офіційною статистикою, середні ціни продажу аграрної продукції сільськогосподарськими підприємствами за 7 місяців цього року, у порівнянні з січнем-липнем 2014 року, зросли в 1,7 рази, у тому числі на продукцію рослинництва – в 1,8 рази, тваринництва – на 37,1%.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"