Последние новости
Главная / Новости / Житомирським водіям рекомендують обмежитися 50 км на годину — Новости Житомира

Житомирським водіям рекомендують обмежитися 50 км на годину — Новости Житомира

Житомирським водіям рекомендують обмежитися 50 км на годину
Житомирським водіям рекомендують обмежитися 50 км на годину Сьогодні, 10:04 Державтоінспекція області попереджає водіїв транспортних засобів про обмеження швидкості руху до 50 кілометрів на годину. Задимлення окремих ділянок автодоріг Київ – Ковель та Київ – Чоп спостерігається на Житомирщині через горіння торф’яного покриву в окремих районах.
В умовах обмеженої видимості на окремих ділянках автодороги Державтоінспекція радить водіям рухатись із увімкненим ближнім світлом фар, користуватись пасками безпеки, дотримуватись дистанції та не перевищувати безпечної швидкості.
Аби уникнути створення аварійних ситуацій, про кожен маневр слід завчасно попереджати інших водіїв світловими сигналами.
У разі виникнення необхідності зупинити автомобіль, обов’язково увімкніть аварійну світлову сигналізацію та зупиніться у спеціально відведених для цього місцях поза межами проїзної частини.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"