Последние новости
Главная / Новости / Завдяки “Закону Савченко” з тюрем Житомирщини випустили 383 зеки, серед яких 68 убивць | Новости Житомира

Завдяки “Закону Савченко” з тюрем Житомирщини випустили 383 зеки, серед яких 68 убивць | Новости Житомира

Під дію так званого “закону Надії Савченко”, згідно з яким день, проведений в СІЗО, вважається двома днями ув’язнення, на Житомирщині підпадають понад 2800 осіб, в тому числі й засуджені за вбивство. Про це кореспонденту “ЖИТОМИР.today” розповіли у прес-службі управління Державної пенітенціарної служби у Житомирській області.
Станом на 11 серпня цього року під дію цього закону потрапили 2608 ув’язнених, яким скоротили термін ув’язнення. З них 383 злочинці вийшли на волю.
“Загальна кількість ув’язнених по області, до яких вже застосували цей закон, становить 2608 особи. З них 383 вже звільнили від відбування покарання. Із житомирських в’язниць по “Закону Савченко” звільнили 141 злочинця”, – сказав Віталій Бабич.
Також він зазначив, що серед 383 звільнених з установ відбування покарань Житомирщини 68 осіб були засуджені за умисне вбивство, 86 – за розбій, 39 – за грабіж та 28 – за умисне нанесення важких тілесних ушкоджень. Також серед звільнених 49 осіб засудженні за крадіжки.
Нагадаємо, що зек під виглядом АТОшнка без рук, збирав 200–300 гривень в день.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"