Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на майдані Корольова проведуть «Ярмарок енергоефективності» — Новости Житомира

У Житомирі на майдані Корольова проведуть «Ярмарок енергоефективності» — Новости Житомира

У Житомирі на майдані Корольова проведуть «Ярмарок енергоефективності»
24 вересня в місті Житомирі в рамках Тижнів Німеччини в Україні на майдані ім. С.П. Корольова з 11.00 до 17.00 год. проходитиме «Ярмарок енергоефективності».
Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.
«Під час ярмарку будуть представлені товари та послуги компаній-виробників енергоефективних технологій. Відвідувачі зможуть отримати консультації з питань реалізації енергоефективних заходів та знижки на придбання відповідних товарів чи послуг», – розповыв заступник директора департаменту економічного розвитку міської ради Борис Пахолюк.
Організатори «Ярмарку енергоефективності» – Житомирська міська рада, Житомирське регіональне відділення ВАОМС Асоціації міст України та проект українсько-німецького міжнародного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах».

Интересное

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде — Новости Житомира

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде Сьогодні, 16:59 Подростка доставили в больницу с 95% ожогов кожи. Недавно “Комсомольская Правда в Украине” писала об опасностях селфи среди подростков. Ради “классных” снимков детвора готова залазить на вагоны поездов, мосты, крыши. Одним везет – их снимки попадают в Сеть, набирая сотни лайков. Другие на