Последние новости
Главная / Новости / На західну трибуну житомирського стадіону виділили 7 мільйонів гривень — Новости Житомира

На західну трибуну житомирського стадіону виділили 7 мільйонів гривень — Новости Житомира

На західну трибуну житомирського стадіону виділили 7 мільйонів гривень
Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.07.2015 року №824-Р за підписом Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, внесено до переліку інвестиційних програм і проектування державного фонду регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок державного фонду регіонального розвитку затвердженого розпорядженням кабінету міністрів України від 17.07.2015 року №766.
У позиції «Житомирська область»:
«7314,4 тисяч – Центральний стадіон, м. Житомир – реконструкція західної трибуни».
“Ці кошти цільового призначення, тому це важлива для футбольної Житомирщини подія. Нам дуже потрібно, щоб ці кошти освоїлись за призначенням і на західній трибуні має бути зроблена гідроізоляція та встановлені сидіння, якщо цього не буде то це все ФЕЙК, а не реконструкція.
Мені кажуть, що потрібно будувати туалет, манеж, ремонтувати приміщення всередині манежу тощо. Але ці приміщення вже ремонтувалися з бюджету області.
Кошти виділені саме для реконструкції західної трибуни центрального стадіону Житомира”, – каже голова ЖОФФ Олександр Коцюбко.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"