Последние новости
Главная / Новости / Бійці 30-ї бригади на передовій відзначили День народження бригади — Новости Житомира

Бійці 30-ї бригади на передовій відзначили День народження бригади — Новости Житомира

Бійці 30-ї бригади на передовій відзначили День народження бригади
Першого вересня бійці у зоні АТО відзначили 74-річчя свого військового з’єднання.
На урочистий захід з цієї нагоди прибув керівник оперативного командування ПІВНІЧ, керівник сектору генерал-майор Локота О.Д., який привітав особовий склад з днем частини та нагородив 5 військовослужбовців державною нагородою – орденом «За мужність ІІІ-го ступеня».
Разом з тим, командир бригади гвардії підполковник Гараз І.В. нагородив пам’ятними нагрудними знаками військової частини, пам’ятними медалями військової частини, грамотами (керівника штабу АТО, сектору, бригади) солдатів та офіцерів за сумлінне виконання службових обов’язків, проявлену мужність та героїзм у захисті територіальної цілісності нашої держави на території Донецької та Луганської областей.
Гості-побратими командування 26 артилерійської бригади безпосередньо на урочистостях привітали особовий склад частини та подарували оригінальний сувенір на добру згадку про себе.
Центр дитячої та юнацької творчості, гурти «Хореографічний» та «Сольний спів» з смт Часів Яр влаштували для бійців концерт.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"