Последние новости
Главная / Новости / У Новоград-Волинському районі затримали любителя макової соломки — Новости Житомира

У Новоград-Волинському районі затримали любителя макової соломки — Новости Житомира

У Новоград-Волинському районі затримали любителя макової соломки
У Новоград-Волинському районі затримали любителя макової соломки Сьогодні, 09:28 У с. Ярунь Новоград-Волинського району дільничні інспектори міліції виявили в будинку місцевого жителя наркотики.
Правоохоронці виявили у підсобному приміщенні 29-річного чоловіка пакет із сухою подрібненою рослинною масою та пластикову пляшку з темною рідиною.
Як пояснив господар будинку, він зберігав для власного споживання макову соломку та концентрат з неї.
Чоловікові, відповідно до чинного законодавства, може загрожувати покарання як у вигляді штрафу, так і позбавлення волі на строк до 3 років.

Интересное

Від «Солідарності» в Житомирську обласну раду підуть учасники АТО, лікарі, викладачі, держслужбовці та представники бізнесу — Новости Житомира

Конференція Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», на якій затвердили попередній список кандидатів в депутати до Житомирської обласної ради, відбулася 23 вересня  у Житомирі. Право представляти інтереси громади в обласній раді виборюватимуть кандидати зі всіх районів області. Серед потенційних претендентів на мандат депутата від «Солідарності» представники різних сфер – учасники АТО, ветерани Афганістану,