Последние новости
Главная / Новости / Курсанти військового інституту пройшли тактичні навчання. ФОТО — Новости Житомира

Курсанти військового інституту пройшли тактичні навчання. ФОТО — Новости Житомира

Курсанти військового інституту пройшли тактичні навчання. ФОТО
У Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова постійно проводяться заходи щодо вдосконалення бойового вишколу особового складу шляхом закріплення теоретичних знань у польових умовах, з урахуванням досвіду АТО.
Про це інформують на сайті інституту.
16 вересня 2015 року за сигналом «Навчальний збір» у військовому інституті розпочалися тактичні навчання для курсантів 1-го курсу. Отримавши зброю особовий склад здійснив багатокілометровий піший марш на військове стрільбище, під час якого були відпрацьовані основні навчальні питання: засідкові та контрзасідкові дії, відбиття раптового нападу, елементи ведення бою в лісі, застосування інформаційних високотехнологічних засобів.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"