Последние новости
Главная / Новости / Прокуратура Житомирщини у суді захищає житлові права дитини-сироти — Новости Житомира

Прокуратура Житомирщини у суді захищає житлові права дитини-сироти — Новости Житомира

Прокуратура Житомирщини у суді захищає житлові права дитини-сироти
Прокуратурою Попільнянського району подано до суду позов в інтересах дитини-сироти про визнання права власності на частину квартири.
Установлено, що мати-одиначка 11-річного хлопчика померла у 2006 році. Відповідно, за чинним законодавством, у порядку спадкування дитина-сирота має право на 1/6 частину квартири у смт. Корнин, де він проживає.
Прокуратура району у судовому порядку вимагає визнати за неповнолітнім право власності на житло.
Наразі позов перебуває на розгляді у суді.
Усього протягом поточного року прокуратурою району в інтересах 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування заявлено 6 позовів на захист їхніх житлових та соціальних прав, половина з яких судами задоволено.

Интересное

Від «Солідарності» в Житомирську обласну раду підуть учасники АТО, лікарі, викладачі, держслужбовці та представники бізнесу — Новости Житомира

Конференція Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», на якій затвердили попередній список кандидатів в депутати до Житомирської обласної ради, відбулася 23 вересня  у Житомирі. Право представляти інтереси громади в обласній раді виборюватимуть кандидати зі всіх районів області. Серед потенційних претендентів на мандат депутата від «Солідарності» представники різних сфер – учасники АТО, ветерани Афганістану,