Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі колишні «свободівці» переходять в «Самопоміч» — Новости Житомира

У Житомирі колишні «свободівці» переходять в «Самопоміч» — Новости Житомира

У Житомирі колишні «свободівці» переходять в «Самопоміч»
Об’єднання «Самопоміч» корегує с, які були на початку серпня опубліковані на офіційному сайті партії Садового.
Так у списку кандидатів до Житомирської обласної ради відбулася заміна: замість Курбатова Аліджана Борисовича у списку з’явився Жабокрицький Євгеній Вікторович.
У списку кандидатів до Житомирської міської ради вже 31 людина. До попереднього списку з 28 осіб додалися: Опанасюк Юрій Андрійович, Якубинський Віктор Миколайович та Сліпченко Михайло Сергійович. Останній до недавнього часу був членом ВО «Свобода».
22 серпня на своїй сторінці у фейсбук Сліпченко написав про зміну партії.
«Товариство, я офіційно заявляю про свій вихід із лав Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Прохання більше не асоціювати мене з цією партією», – пише Михайло Сліпченко.
Михайло Сліпченко (у жовтій футболці) на сесії Житомирської міської ради 6 серпня 2015р.
Його вже колишній однопартієць, заступник начальника управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Сергій Бондарчук вважає рішення про перехід у «Самопоміч» помилкою свого товариша.
«Я вже говорив Тобі що не підтримую Твоє, як на мене не зрозуміле, рішення. Ми завжди були Друзями та чесними один перед одним і переконаний шо так буде і надалі. Бажаю тобі успіху у новому політичному проекті, хоча впевнений що Ти помилився», – написав 30 серпня Бондарчук, який вже наступного дня був серед «свободівців», які пікетували Верховну Раду.
На фото прес-служби обласної організації ВО «Свобода» Бондарчук в центрі, у білій футболці

Интересное

Американський рокер хоче отримати російський паспорт — Новости Житомира

Американський рокер хоче отримати російський паспорт Сьогодні, 17:40 Музикант американського реп-рок-гурту “Limp Bizkit” Фред Дерст просить посприяти йому отримати російське громадянство. “Так, я не проти отримати російський паспорт! Якщо у вас є зв’язки у відповідних органах, які могли б посприяти його отримати, – поділіться”, – сказав він в ефірі ранкового шоу Drive Time на Rock