Последние новости
Главная / Новости / У Бердичеві рятувальники провели майстер-клас під гаслом «Безпечне місто – безпечна дитина» — Новости Житомира

У Бердичеві рятувальники провели майстер-клас під гаслом «Безпечне місто – безпечна дитина» — Новости Житомира

У Бердичеві рятувальники провели майстер-клас під гаслом «Безпечне місто – безпечна дитина»
15 серпня у Бердичівському міському парку імені Т. Шевченка рятувальники спільно із громадською організацією «Воскресіння» у рамках громадської Акції «Запобігти. Врятувати. Допомоги» провели майстер-клас під гаслом «Безпечне місто – безпечна дитина».
На відкриття акції завітали понад 200 чоловік: школярі, студенти, рятувальники та просто відпочиваючі сім’ї.
Майданчик біля атракціонів прикрасили яскраві дитячі ілюстрації на протипожежну тематику, які були виконані учасниками конкурсу малюнку на асфальті. Фантазії малюків не мали меж. Переможці конкурсу були відзначені заохочувальними призами.
Під час наступного етапу свята присутні мали змогу ознайомитись із пожежно-технічним обладнанням та бойовим одягом, що є на озброєнні пожежної частини міста і використовується пожежними-рятувальниками як для гасіння пожеж, так і для звільнення людей з-під завалів, під час аварій, ДТП тощо.
Вогнеборці Бердичівського підрозділу ДСНС продемонстрували свою роботу на практиці, під час гасіння різного роду пожеж.
Діти з особливим задоволенням приміряли форму рятувальника і намагалися відчути себе в ролі пожежного. Не залишилися байдужими і дорослі, які з великим інтересом спостерігали за чіткими і злагодженими діями пожежних-рятувальників. Люди з великим інтересом розпитували у рятувальників про техніку і різноманітне спецобладнання. Захоплення в очах дітей «запалювало» всіх позитивною енергією.
– Подібні заходи проводяться не тільки з метою навчання дітей правилам безпеки, а й для залучення молоді до професії рятувальника. Саме в такому віці, у дітей формуються характер, погляди на життя, почуття відповідальності, – зазначає начальник Управління ДСНС в області Ігор Нікітчук.
На завершення заходу усі бажаючі та учасники Акції отримали від організаторів прапорці із символікою ДСНС та пам’ятні сувеніри.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"