Последние новости
Главная / Новости / З 1 січня українські паспорти замінять ID-картки — Новости Житомира

З 1 січня українські паспорти замінять ID-картки — Новости Житомира

З 1 січня українські паспорти замінять ID-картки
З 1 січня українські паспорти замінять ID-картки Сьогодні, 17:38 Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк анонсував видачу ID-карток з 1 січня. Про це він заявив за підсумками зустрічі з технічною місією Європейського Союзу щодо лібералізації візового режиму з Україною.
“Основне завдання з 1 січня наступного року забезпечити процес видачі нових ID-карток замість внутрішніх паспортів. Для цього Кабінет Міністрів України в проекті Державного бюджету України передбачає кошти на забезпечення видачі для громадян України нових ID-карток”, – заявив глава Уряду.
Вже через місяць ЄС надасть рекомендації щодо виконання плану з лібералізації візового режиму, а в грудні буде остаточний звіт місії.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"