Последние новости
Главная / Новости / З 1 січня українські паспорти замінять ID-картки — Новости Житомира

З 1 січня українські паспорти замінять ID-картки — Новости Житомира

З 1 січня українські паспорти замінять ID-картки
З 1 січня українські паспорти замінять ID-картки Сьогодні, 17:38 Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк анонсував видачу ID-карток з 1 січня. Про це він заявив за підсумками зустрічі з технічною місією Європейського Союзу щодо лібералізації візового режиму з Україною.
“Основне завдання з 1 січня наступного року забезпечити процес видачі нових ID-карток замість внутрішніх паспортів. Для цього Кабінет Міністрів України в проекті Державного бюджету України передбачає кошти на забезпечення видачі для громадян України нових ID-карток”, – заявив глава Уряду.
Вже через місяць ЄС надасть рекомендації щодо виконання плану з лібералізації візового режиму, а в грудні буде остаточний звіт місії.

Интересное

Американський рокер хоче отримати російський паспорт — Новости Житомира

Американський рокер хоче отримати російський паспорт Сьогодні, 17:40 Музикант американського реп-рок-гурту “Limp Bizkit” Фред Дерст просить посприяти йому отримати російське громадянство. “Так, я не проти отримати російський паспорт! Якщо у вас є зв’язки у відповідних органах, які могли б посприяти його отримати, – поділіться”, – сказав він в ефірі ранкового шоу Drive Time на Rock