Последние новости
Главная / Новости / 33-річна мешканка Черняхівського району, яка виготовляла вдома амфетамін, може сісти на 5-8 років — Новости Житомира

33-річна мешканка Черняхівського району, яка виготовляла вдома амфетамін, може сісти на 5-8 років — Новости Житомира

33-річна мешканка Черняхівського району, яка виготовляла вдома амфетамін, може сісти на 5-8 років
У Черняхівському районі у приватному будинку працівники міліції виявили обладнання, інгредієнти та готову заборонену речовину, яку самостійно виготовляла 33-річна жінка. У ході розпочатого кримінального провадження з’ясовуються усі обставини.
Оперативники карного розшуку Черняхівського РВ УМВС у результаті оперативно-розшукових заходів встановили, що одна із жительок району ймовірно причетна до виготовлення небезпечного наркотичного засобу – амфетаміну. У результаті, 14 вересня працівники міліції провели санкціонований обшук у будинку, в якому разом з рідними проживає жінка.
– Уже зайшовши до веранди, ми побачили специфічне обладнання, яке використовується для виготовлення наркотичних засобів, – розповідає заступник начальника Черняхівського РВ УМВС Володимир Гаврилюк. – Одна із мешканок будинку, 33-річна жінка, визнала, що це все належить їй. За її словами, вона тривалий час вживає наркотики та самостійно займалася виготовленням забороненої речовини. Під час обшуку правоохоронці вилучили з будинку та підсобних приміщень спеціальні ваги, колби, 13 шприців з розчинами, а також білий порошок вагою близько 120 г, за попередніми даними – амфетамін. Усе вилучене нині направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. У рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України, правоохоронці з’ясовують походження та призначення хімічних речовин та обладнання, а також, чи не займалась підозрювана збутом наркотиків. Відтак у подальшому можлива перекваліфікація правопорушення.
Затриманій може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі, – повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"