Последние новости
Главная / Новости / Житомирським першачкам доведеться вчитися вже 12 років — Новости Житомира

Житомирським першачкам доведеться вчитися вже 12 років — Новости Житомира

Житомирським першачкам доведеться вчитися вже 12 років
Житомирським першачкам доведеться вчитися вже 12 років Сьогодні, 11:27 Перехід на дванадцятирічну систему шкільної освіти буде здійснюватися поступово. У цьому запевнив Міністр освіти та науки Сергій Квіт.
«Цей перехід не буде одномоментний. Діти, які вступлять (до школи – ред.) в 2016 році, закінчать 12-річну школу. Я думаю, що це буде поступово, і на той час ми зможемо організувати і матеріально-технічне забезпечення, і кадровий склад, і таке інше», – наголосив міністр.
Дванадцятирічна система, за словами Сергія Квіта, співпадає з сучасними вимогами до освіти, і дозволить освоїти всю шкільну програму. Однією з причин скарг на сучасні шкільні програми він назвав їх перевантаженість.
«Наші програми визивають скарги, вони перевантажені, нецікаві. Одна з причин, тому що був забраний 12 рік, і ці програми спресувалися», – сказав Квіт.
Джерело статті: Укрінформ

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"