Последние новости
Главная / Новости / Житомирським першачкам доведеться вчитися вже 12 років — Новости Житомира

Житомирським першачкам доведеться вчитися вже 12 років — Новости Житомира

Житомирським першачкам доведеться вчитися вже 12 років
Житомирським першачкам доведеться вчитися вже 12 років Сьогодні, 11:27 Перехід на дванадцятирічну систему шкільної освіти буде здійснюватися поступово. У цьому запевнив Міністр освіти та науки Сергій Квіт.
«Цей перехід не буде одномоментний. Діти, які вступлять (до школи – ред.) в 2016 році, закінчать 12-річну школу. Я думаю, що це буде поступово, і на той час ми зможемо організувати і матеріально-технічне забезпечення, і кадровий склад, і таке інше», – наголосив міністр.
Дванадцятирічна система, за словами Сергія Квіта, співпадає з сучасними вимогами до освіти, і дозволить освоїти всю шкільну програму. Однією з причин скарг на сучасні шкільні програми він назвав їх перевантаженість.
«Наші програми визивають скарги, вони перевантажені, нецікаві. Одна з причин, тому що був забраний 12 рік, і ці програми спресувалися», – сказав Квіт.
Джерело статті: Укрінформ

Интересное

Стартує розіграш кубку чемпіонів Житомирської області — Новости Житомира

У суботу, 27 вересня 2015 року    стартує розіграш кубку чемпіонів Житомирської області. Турнір проводиться за кубковою системою. Згідно жеребкування команди розділені на пари і проведуть по дві гри – на власному полі та на полі суперника. Перші матчі відбудуться у неділю  27 вересня 2015 року. Початок матчів о 16:00. Матчі-відповіді відбудуться 04 жовтня 2015 року