Последние новости
Главная / Новости / У Києві першокласника довелося вирізати з баку для сміття. — Новости Житомира

У Києві першокласника довелося вирізати з баку для сміття. — Новости Житомира

У Києві першокласника довелося вирізати з баку для сміття.
У Києві першокласника довелося вирізати з баку для сміття. Сьогодні, 12:00 Працівники ДСНС врятували першокласника, який застряг у баку для сміття. Інцидент стався на подвір’ї київської школи під час занять, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.
У школі запевнили, що ніякого конфлікту між учнями не було. Хлопчина стрибав на смітнику та просто впав у нього. Нога учня застрягла між стінками таким чином, що самостійно вибратися з бака йому не вдалося.
Вчителі не ризикнули допомогти учню та викликали рятувальників.
Ті задіяли для порятунку спецзасоби. Смітник після втручання еменесників більше не придатний для використання, а от першачок не зазнав серйозних ушкоджень. “Ми цей сміттєзбірник розрізали, дитину передали медикам.
Були подряпини, але загалом почувається задовільно. Нас не дивують такі випадки курйозні, раз у пів року ми маємо такі випадки”, – розповів керівник аварійно-рятувального загону Едуард Драч.
Джерело статті: ТСН

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"