Последние новости
Главная / Новости / Житомирська обласна рада взяла під охорону приміщення на вул.Київська, 74 — Новости Житомира

Житомирська обласна рада взяла під охорону приміщення на вул.Київська, 74 — Новости Житомира

Житомирська обласна рада взяла під охорону приміщення на вул.Київська, 74
Зачинені двері, охорона та міліція, саме таку картину вранці в понеділок, 17 серпня, побачили працівники підприємств, які знаходяться в приміщеннях за адресою вулиця Київська, 74. Керівники компаній, на яких переважно працюють люди з інвалідністю, розповідають: представники обласної ради в понеділок вранці виставили охорону навколо приміщення та повісили на вхідні двері власні замки.
«Рішенням обласної ради було прийнято рішення, що ми зобов’язані передати наші приміщення, де працюють люди з інвалідністю, на баланс обласної ради. Сьогодні ми вийшли на роботу і виявили, що на дверях наших висів ланцюг із замком. І стояли тут люди. Основний представник був Кропачов, який сказав мені, що . В акті не була навіть вказана вартість даного приміщення, вони його досі навіть не знають. Тому навіть не можуть пояснити, яка вартість оренди буде для наших підприємств», – каже заступник голови правління ГО «Житомирська обласна рада Українського фонду «Реабілітації інвалідів» Аркадій Дубовик.
«Вийшли з вихідних днів, прийшли на роботу, у мене в колективі працює до десяти осіб, з них більша частина – це люди з обмеженими можливостями, і вони не могли потрапити на роботу. На сьогоднішній день змушені відпустити їх усіх по домівках, бо не можуть працювати. Обласна рада каже, що хоче забрати приміщення, на свій баланс поставити і не зрозуміла ситуація, що з ними буде відбуватися», – розповідає директор підприємства «Красно» Сергій Шапран.
У обласній раді переконують – усі . Голова комісії з питань бюджету і комунальної власності Житомирської облради Дмитро Кропачов запевняє: охоронці, які знаходяться біля приміщення, жодним чином не перешкоджають людям, які хочуть зайти.
«На сьогодні рішення обласної ради не виконано, хоча воно є чинним і, відповідно до статті 144 Конституції України, обов’язкове до виконання. Проігнорували наш лист і сьогодні обласна рада вже прийшла до них в приміщення. Воно зачинене. Люди, які зібрались, вони не хочуть заходити. По-перше, скажу головне: обласна рада не перешкоджає входу. Якщо прийшли працівники і хочуть щось там забрати – будь ласка, заходьте, відкривайте. Вони принципово не хочуть відкривати. Охорона не перешкоджає діяльності. Охорона просто відповідає за охорону даного приміщення, от зараз можете подивитись в обласній раді є охорона, вона ніяк не перешкоджає громадянам пройти наприклад до голови обласної адміністрації, або обласної ради. Так і там», – переконує голова комісії з питань бюджету і комунальної власності Житомирської облради Дмитро Кропачов.
Втім, люди не згодні з аргументами Дмитра Кропачова і готові влаштовувати акції протесту.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"