Последние новости
Главная / Новости / У 90-х роках між Радомишлем та навколишніми селами мали запустити тролейбусний маршрут — Новости Житомира

У 90-х роках між Радомишлем та навколишніми селами мали запустити тролейбусний маршрут — Новости Житомира

У 90-х роках між Радомишлем та навколишніми селами мали запустити тролейбусний маршрут
Цікаво те, що місто Радомишль, районний центр на Житомирщині, разом із сусідніми селами у 90-х роках могли б стати унікальним для України прикладом – тролейбусне сполучення у невеликому райцентрі, а також – тролейбусне сполучення між селами. Тролейбусна лінія мала називатись Ірша-Вишевичі-Радомишль. Дані про тролейбус містяться у Вікіпедії в рубриці Тролейбусні системи України, у розділі Проектовані (є ще розділи Діючі та Закриті). За даними сайту forums.mashke.org тролейбус в Радомишлі почав будуватися в кінці 1993 р. силами райсільгосптехніки. Це повинна була бути приміська лінія від центру до станції Ірша в однойменному селищі. Наприкінці 1994 р. мали відкрити половину цієї лінії від Ірші до села Вишевичі.
До середини 1995 р. передбачалося довести лінію до Радомишля, а до кінця року організувати внутрішньоміську лінію. Загальна довжина лінії Радомишль – Ірша повинна була скласти 31 км. в одну сторону. Після пуску першої черги до закінчення будівництва тимчасове депо передбачалося організувати в Вишевичах. Рухомий склад мали становити 3 тролейбуси Київ-11у, які були відправлені в Радомишлі. Через 3 роки простою один тролейбус був відправлений у Чернівці під номером 2003, а з другого зробили в центрі міста туалет. Будівництво затихло. Поставили частину опор під контактну мережу і завезли тролі. Опори, можливо, так і стоять. А тролі стояли на території сільгосптехніки, було навіть фото в газеті “Киевские Ведомости” і замітка про таку фантастичну (на той період) подію.
Звичайно, економічний аналіз створення такого маршруту не витримує критики, а от сам задум досить цікавий. Незрозумілим тільки залишається те, чому починати будувати першу частину лінії мали не з Радомишля, а з сіл, – пише

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"