Последние новости
Главная / Новости / В Овруцькому районі на кордоні затримали контрабандистів раритетних книг — Новости Житомира

В Овруцькому районі на кордоні затримали контрабандистів раритетних книг — Новости Житомира

В Овруцькому районі на кордоні затримали контрабандистів раритетних книг
В Овруцькому районі на кордоні затримали контрабандистів раритетних книг Сьогодні, 13:41 В Овруцькому районі на пункті пропуску «Виступовичі» митного поста «Північний» Житомирської митниці ДФС 29 серпня митники виявили в багажному відділенні легковика з латвійською реєстрацією друковані видання «Псалтиръ», «Великая панахида и всеношнего бдения» та «Молитвенник» видання 1905 року.
Власником видань виявилась пасажирка, яка їхала автомобілем до Латвії і намагалась перевезти цінні видання через митний кордон України з порушенням встановленого Митним кодексом України порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю.
Аналогічний факт у цьому ж пункті пропуску зафіксовано і 30 серпня. У громадянина Російської Федерації виявлено друковану книгу «Полное собрание сочинений В.А. Жуковскаго» видання 1902 року.
Своїми діями громадяни вчинили порушення митних правил, передбачені статтею 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю», санкція якої передбачає безальтернативну конфіскацію предметів правопорушення та сплату штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 гривень).
Відносно громадян запроваджено адміністративні справи про порушення митних правил. Предмети правопорушення вилучено. Остаточне рішення у справах буде прийнято судом.

Интересное

На Житомирщині одна з найнижчих явок по країні | Новости Житомира

На Житомирщині одна з найнижчих явок по країні