Последние новости
Главная / Новости / У Новограді-Волинському відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО герою – Івану Тимощуку — Новости Житомира

У Новограді-Волинському відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО герою – Івану Тимощуку — Новости Житомира

У Новограді-Волинському відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО герою – Івану Тимощуку
15 вересня 2015 року у Новограді-Волинському відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки патріоту і герою Івану Вікторовичу Тимощуку, який загинув 28 липня 2014 року в ході пошуково-ударних дій в районі с. Степанівка Донецької області. Пам’ятний знак розмістили на фасаді ЗОШ №3, в якій навчався загиблий боєць.
Про це інформує офіційний сайт Новоград-Волинської міськради.
На церемонію зібралися родина та близькі Івана, представники міської влади, учителі та учні школи, а також небайдужі новоград-волинці.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"