Последние новости
Главная / Новости / Міліціонери вилучили у 24-річної бердичівлянки півстакана коноплі, яку їй прислали поштою — Новости Житомира

Міліціонери вилучили у 24-річної бердичівлянки півстакана коноплі, яку їй прислали поштою — Новости Житомира

Міліціонери вилучили у 24-річної бердичівлянки півстакана коноплі, яку їй прислали поштою
Працівники Бердичівського МВ УМВС вилучили у 24-річної жительки райцентру щойно отриману посилку. У пакунку знаходилась подрібнена наркосировина. Триває з’ясування всіх обставин.
Інформацію про можливе надходження до Бердичева посилки із сумнівним вмістом міліціонери отримали із оперативних джерел. Перевіривши її, з’ясували час прибуття та стали очікувати на отримувача.
Опперативники міськвідділу затримали на виході із відділення пошти дівчину, яка прийшла за пакунком. 24-річна жителька райцентру каже, що нічого не знала про вміст посилки. В її присутності та за участі понятих з пакунку було вилучено близько півстакана рослинної маси, ззовні схожої до подрібнених конопель. Наразі наркосировину направлено на відповідне експертне дослідження.
Триває з’ясування всіх обставин. Попередня кваліфікація події – ч.1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. У ході досудового розслідування встановлюється відправник посилки та її подальше призначення.
За чинним законодавством подібні дії караються штрафом, виправними роботами, піврічним арештом, обмеженням або позбавленням волі строком до 3-х років,- пише прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"