Последние новости
Главная / Новости / Громадська організація з Олевська матиме офіційних спостерігачів на місцевих виборах — Новости Житомира

Громадська організація з Олевська матиме офіційних спостерігачів на місцевих виборах — Новости Житомира

Громадська організація з Олевська матиме офіційних спостерігачів на місцевих виборах
Центральна виборча комісія надала дозвіл Громадській організації «Олевський фонд розвитку територіальних громад України» мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року на території Олевського району Житомирської області.
Про це йдеться у Постанові № 259, опублікованій на сайті ЦВК.
«Громадська організація «Олевський фонд розвитку територіальних громад України» зареєстрована Реєстраційною службою Олевського районного управління юстиції Житомирської області, про що видано свідоцтво від 12 грудня 2014 року №1427045, і її діяльність відповідно до пункту 1.7 статуту цієї організації поширюється на територію України. Відповідно до пункту 2.5 статуту Громадської організації «Олевський фонд розвитку територіальних громад України» до основних напрямів її діяльності віднесено, зокрема, офіційне спостереження за виборами», – зазначено в Постанові.
На сайті Олевської міської ради вказано, що головою ГО «Олевський фонд розвитку територіальних громад України» є Іванушенко Олександр Миколайович.
Станом на ранок 14.09.2015 р. ЦВК надала дозвіл 32 громадським організаціям мати офіційних спостерігачів на місцевих виборах, з них із Житомирської області лише ГО «Олевський фонд розвитку територіальних громад України».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"