Последние новости
Главная / Новости / У Коростень на фестиваль «Загартовані вогнем» приїхав народний артист України Юрій Рибчинський — Новости Житомира

У Коростень на фестиваль «Загартовані вогнем» приїхав народний артист України Юрій Рибчинський — Новости Житомира

У Коростень на фестиваль «Загартовані вогнем» приїхав народний артист України Юрій Рибчинський
У Коростені з 29 по 30 серпня відбувається перший відкритий міжнародний фестиваль патріотичної пісні та поезії «Загартовані вогнем».
Ініціатором проведення фестивалю є заступник командира взводу батальйону «Донбас» Ігорь «Артист» Чайківський. Захід приурочений серпневим подіям під Іловайськом 2014-го року. Чи буде другий і третій такий фестиваль наразі не відомо.
Членами журі фестивалю є відомий український драматург, письменник та народний артист Юрій Рибчинський, а також його син Євген.
Конкурс проводиться в 2 тури;
• 1-й тур – творчі майстерні (відбіркове прослуховування);
• 2-й тур – конкурсний концерт.
Учасники конкурсу повинні представити на прослуховування у творчих майстернях текст своїх пісень або віршів в 2-х примірниках (народна/сучасна для пісні, класика/сучасна для віршів).
У фестивалі може прийняти участь будь-хто бажаючий, не байдужий до патріотичної пісні, поезії та Батьківщини. Лауреати та дипломанти фестивалю визначаються в наступних номінаціях:
1.Гран-прі (грошова винагорода 5 000 грн)
2.I-ша премія (грошова винагорода 3 000 грн)
3.II-га премія (грошова винагорода 2 000 грн)
4.Приз глядацьких симпатій
5.Дебют фестивалю
Фото з групи Вконтакті «Коростень»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"