Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині продуктові пакети допомагають готуватися виборів — Новости Житомира

На Житомирщині продуктові пакети допомагають готуватися виборів — Новости Житомира

На Житомирщині продуктові пакети допомагають готуватися виборів
На Житомирщині продуктові пакети допомагають готуватися виборів Сьогодні, 15:19 Факт роздачі продуктових пакетів у Житомирській області у вересні констатував Комітет виборців України.
«Порівняно із липнем-серпнем, протягом яких роздача продуктових наборів була зафіксована в чотирьох областях, на сьогоднішній день фіксуємо такі випадки вже у десяти областях», – повідомив генеральний директор ВГО «Комітет виборців України» Олексій Кошель.
Протягом вересня роздача продуктових наборів здійснювалась у 10 областях. Зокрема, завоювати прихильність потенційних виборців у такий спосіб намагалися у Закарпатській, Хмельницькій, Кіровоградській, Черкаській, Дніпропетровській, Чернівецькій, Миколаївській, Запорізькій, Полтавській та Житомирській областях.
КВУ відзначає, що відповідно до чинного Закону до реєстрації кандидата такі дії юридично не можуть бути розцінені як підкупу. Однак після реєстрації кандидата в органи місцевої влади, надання виборцю грошей, товарів, послуг, вартість яких перевищує відсотків розміру мінімальної заробітної плати карається законом.
КВУ закликає Міністерство внутрішніх справ України не допустити масового підкупу виборців та ефективно розслідувати такі випадки.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"