Последние новости
Главная / Новости / У Коростишеві вдалося ліквідувати масштабну пожежу — Новости Житомира

У Коростишеві вдалося ліквідувати масштабну пожежу — Новости Житомира

У Коростишеві вдалося ліквідувати масштабну пожежу
У Коростишеві вдалося ліквідувати масштабну пожежу Сьогодні, 09:58 Ввечері 4 вересня неподалік від центру м.Коростишева виникла пожежа. На провулку Калініна поблизу двоповерхівок загоріли господарські споруди.
Вогонь охопив будівлі близько 21.00, а пожежні машини ліквідували наслідки ще до 5.00 ранку. Пожежникам допомагали і люди, що проживають поблизу. Вони підносили відрами воду та пісок.
На щастя, постраждалих немає. Від трагедії вдалося врятувати двоповерховий багатоквартирний житловий будинок та три одноповерхові приватні житлові будинки, а також прилеглі до них господарські споруди.
За словами місцевих жителів, біля сараїв часто бешкетували діти та палили цигарки. Саме тому, одна із версій пожежі – підпал.
На разі ж співробітники ДСНС встановлюють офіційну версію події та суму матеріальних збитків.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"