Последние новости
Главная / Новости / Житомирські правоохоронці готуються дати відсіч провокаторам-активістам — Новости Житомира

Житомирські правоохоронці готуються дати відсіч провокаторам-активістам — Новости Житомира

Житомирські правоохоронці готуються дати відсіч провокаторам-“активістам”
До Житомирського міськвиконкому надійшли заявки від кількох громадських організацій про проведення з 9 години 18 серпня масових заходів на майдані С.П. Корольова. Очікувана кількість учасників – близько тисячі осіб.
За наявними даними, деякі з них з метою дискредитації органів влади та для компрометації правоохоронних органів виношують наміри вчинити провокації, не виключено, із застосуванням зброї, силове протистояння зі співробітниками міліції, а також інші порушення громадського порядку в місцях масового перебування людей.
Також 18 серпня 2015 року до м. Житомира з сусідніх областей намагалися потрапити близько 200 радикально налаштованих осіб (мають балаклави, бронежилети, гумові кийки). Крім того, організаторами акції протесту підготовлені провокатори з числа членів родин, задіяних у незаконному видобутку бурштину.
З метою упередження проявам терористичних актів і провокацій в області посилено заходи з забезпечення громадського порядку.
У прес-службі УМВС України в Житомирській області кажуть, що міліцією вжито необхідних заходів для безпеки учасників громадських зборів.
Закликаємо громадян у випадку виявлення підозрілих осіб чи незрозумілих предметів негайно повідомляти на «гарячу лінію» ОДА 475-101 або за тел. 102.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"