Последние новости
Главная / Новости / Військовим 30-ї Новоград-Волинської бригади на передовій передали придбаний автомобіль — Новости Житомира

Військовим 30-ї Новоград-Волинської бригади на передовій передали придбаний автомобіль — Новости Житомира

Військовим 30-ї Новоград-Волинської бригади на передовій передали придбаний автомобіль  
Для «Житомиробленерго» підтримка українських військових – святий обов’язок. Прості українські хлопці, не шкодуючи життя, під обстрілами, захищають Україну, дивляться смерті в обличчя, стійкі будь до чого, назовні не показують сліз серця, коли гинуть у бою їхні бойові товариші.
Аби підтримати їх на прохання волонтерів, які є своєрідним мостиком із зоною проведення АТО ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» разом з громадською організацією «Волонтери Полісся» придбали джип, який стане у пригоді воякам Новоград-Волинської 30-ї механізованої бригади, які виборюють мир на сході України.
«Ця машина не випадкова, її спочатку оглянув один із заступників комбату, під час відпустки, вона йому сподобалася, і саме цю машину було вирішено придбати», – прокоментував волонтер Валерій.
Придбаний джип було перевірено фахівцями ПАТ «ЕК «Житомиробленерго», ними було виконано необхідний ремонт, аби автомобіль слугував якомога довше. Слід зазначити, що енергокомпанія взяла на себе й подальше обслуговування, а якщо знадобиться, то й ремонт цього автомобіля.
«Ми будемо робити максимально все можливе для того, щоб наші бійці знали і розуміли, що вони не забуті і їхній подвиг є прикладом для наслідування», – зазначив Олексій Шекета.
Голова Правління ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» дотримав свого слова, яке дав безпосередньо командиру батальйону 30-ки і власноруч за кермом автомобіля разом з представниками волонтерської організації «Волонтери Полісся» відправилися на схід країни в Артемівськ, аби передати придбаний автомобіль, а також речі, які було закуплено на зібрані працівниками енергокомпанії кошти: камуфляжні футболки, шкарпетки, вода, свіжі продукти, цигарки, інші необхідні речі.
Компанія багата не тільки на добрі серця, а й на талановиті турботливі руки – кілька працівниць обленерго напекли для бійців пиріжків, аби хлопці поласували домашньою випічкою та хоч подумки, на хвилинку, побували немов у рідній домівці. Їжа військових у зоні проведення АТО стане смачнішою завдяки різноманітній овочевій консервації, яку також працівники енергопостачальної компанії передали на передову.
Слава нашим героям-істинним синам України!
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
Прес-служба ПАТ «ЕК «Житомиробленерго»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"