Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі нагородять переможців обласного конкурсу “Благодійна Житомирщина” | Новости Житомира

У Житомирі нагородять переможців обласного конкурсу “Благодійна Житомирщина” | Новости Житомира

Конкурс проводиться вдруге і покликаний відзначити окремих людей та колективи, які займаються благодійною справою, а також нагадати суспільству про необхідність допомагати іншим.
«Благодійна Житомирщина» проходить в рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна» і є його своєрідним аналогом: має стільки ж номінацій (17) та подібні відзнаки для переможців – маленьку бурштинову статуетку «Янгол добра». Загалом на конкурс «Благодійна Житомирщина» в цьому році подано рекордну кількість заявок – 150, при чому в усіх номінаціях.
Церемонія нагородження переможців відбудеться в неділю, 28 лютого, о 14.00 годині в приміщенні телецентру.
Дипломантів та лауреатів приїдуть привітати народна артистка України Катерина Бужинська, оперна співачка Олена Гребенюк, джазмен Віталій Костенко, естрадна співачка Лєна Дарк, в концертній частині будуть задіяні різні танцювальні колективи.
В рамках регіонального конкурсу о 19.00 годині 28 лютого в телецентрі пройде благодійний концерт Катерини Бужинської на підтримку трирічної Сюзани, яка терміново потребує лікування.
Джерело:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"