Последние новости
Главная / Новости / У столиці СБУ викрила незаконний цех з переробки бурштину — Новости Житомира

У столиці СБУ викрила незаконний цех з переробки бурштину — Новости Житомира

У столиці СБУ викрила незаконний цех з переробки бурштину
У Києві Служба безпеки України викрила незаконний цех з переробки бурштину. «Сонячне каміння» злочинно видобувалося на території Рівненської та Житомирської областей.
Цех, в якому працювало 25 робітників, був розташований у приватному будинку в Подільському районі Києва. Співробітники СБ України вилучили значну кількість мінералів, частина яких була подрібнена на камені різного розміру, готові вироби та бурштиновий пил, що призначався для виготовлення картин.
Крім того, на території цеху виявлено майже 30 станків для обробки бурштину. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.
Прес-центр СБ України

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"