Последние новости
Главная / Новости / На околиці Житомира в лісосмузі виявили схованку з вибухівкою та зброєю — Новости Житомира

На околиці Житомира в лісосмузі виявили схованку з вибухівкою та зброєю — Новости Житомира

На околиці Житомира в лісосмузі виявили схованку з вибухівкою та зброєю
На околиці Житомира в лісосмузі виявили схованку з вибухівкою та зброєю Сьогодні, 13:28 Пакунок, в якому знаходилися граната Ф-1 із запалом та близько 30 різнокаліберних набоїв до автомата Калашникова, було виявлено у лісосмузі на околиці обласного центру. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження.
20 серпня до міліції зателефонував житомирянин, повідомивши, що у лісі на околиці обласного центру він виявив підозрілий пакунок.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група Житомирського райвідділу міліції та експерти-вибухотехніки Науково-дослідного експертного-криміналістичного центру при УМВС. Під час огляду знахідки правоохоронці виявили у поліетиленовому пакеті гранату Ф-1 та запал до неї, 6 патронів калібру 7,62 мм та 20 патронів 5,45 мм до автомата Калашникова. Усе вилучене нині направлено на експертне дослідження.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"