Последние новости
Главная / Новости / Мокрицькому не подобаються літні кафе на Михайлівській. ВІДЕО — Новости Житомира

Мокрицькому не подобаються літні кафе на Михайлівській. ВІДЕО — Новости Житомира

Мокрицькому не подобаються літні кафе на Михайлівській. ВІДЕО
Мокрицькому не подобаються літні кафе на Михайлівській. ВІДЕО Сьогодні, 14:40 Літні кафе, розміщені на вулиці Михайлівської не відповідають статусу головної вулиці Житомира, яка є його душею та серцем. В цьому переконаний житомирський краєзнавець Георгій Мокрицький. Літники на Михайлівській він називає не інакше як сараями.
Не кращим чином представлені й магазини. На думку Мокрицького на Михайлівській потрібно розміщувати або сувенірні крамниці, або ж магазині з елітним товаром.
Наразі, на ній можна спостерігати продуктові магазини з побутовою хімією, солодощами та аптеки.
Найбільше краєзнавцю запам’ятався екс-мер Буравков який віддав приміщення на Михайлівській під магазин з продажу лінолеуму, не зважаючи на те, що його й так було вдосталь на Житньому ринку.
Детальніше про позицію відомого краєзнавця дивіться у відео.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"